Kas ir balansa velosipēds?

Balansa velosipēds ir ļoti vienkāršs divritenis
lai bērns iemācītos noturēt līdzsvaru un stūrēšanu ar divriteni.

Balansa velosipēds ir velosipēds bez pedāļiem, bremzēm, zobratiem un citām detaļām Tas ir īpaši piemērots maziem bērniem, lai trenētu līdzsvara izjūtu un attīstītu koordināciju, kas ir riteņbraukšanas pamata iemaņas.

Bērnam uz priekšu jāpārvietojas ar kāju un inerces palīdzību. Kad bērns ar velosipēdu ir ieskrējies, tad paceļot kājas uz augšu, tas brīvi ripo uz priekš turot līdzsvaru.

Strider konstrukcija ir izstrādāta, tā, lai tas būtu bērnam piemērots un ērts divritenis. Strider ražotājs garantē produkta kvalitāti, un neliks vilties bērniem.

Ja bērna pirmais velosipēds ir līdzsvara velosipēds, tas iemācās noturēt līdzsvaru un ar pedāļu divriteni nav nepieciešami palīgritenīši, jo bērns spēj noturēt līdzsvaru un stūrēt!

Kurš velosipēds ir piemērots manam bērnam?

Kāda izmēra velosipēds ir piemērots manam bērnam?

Vienkārši, vislabākais velosipēda izmērs jūsu bērnam, ir tāds, kurš der šodien. Vislabākais veids, kā to noskaidrot, ir izmērīt bērna kājas garumu (iekšpusē). Angliski, šis izmērs tiek apzīmēts ar vārdu Inseam, šo apzīmējumi lieto bikšu staras garuma apzīmēšanai.

Jā, bet kā ir ar bērna vecumu?

Bērna vecums norādīts aptuvenais. Kājas garums iekšpusē precīzi parādīs, kurš modelis ir piemērots.

Saprotu. Kas ir kājas garums (iekšpusē)?

Labs jautājums. Kājas garums (iekšpusē) ir garums no zemes līdz cirksnim.

Labi, kādēļ kājas garums iekšpusē ir tik svarīgs?

Mēs visi esam dažādi – mums ir atšķirīgi augumi un miesasbūve. Jo sevišķi tas attiecas uz bērniem.
Bērni strauji aug, tiem ir atšķirīgi augumi un kājas garumi.
Izmērot bērna kājas garumu (iekšpusē) varēsiet būt droši, ka izvēlētais velosipēds ir piemērots tieši jūs bērna augumam.
Velosipēds, kurš ir atbilstošs bērna augumam, nozīmē, to, ka brauciens ar divriteni bērnam būs komfortabls, drošs un patīkams.

Taisnība. Kā es varu izmērīt kājas iekšējo garumu?

Vienkārši. Palūdziet bērnam nostāties taisni (vislabāk būs, ja liksiet nostāties taisni ar muguru pie sienas). Novietojiet starp kājām grāmatu un slidiniet to gar sienu uz augšu, līdz tā atduras cirksnī, imitējot velosipēds sēdeklīti, un… BINGO, esat ieguvis bērna kājas garumu (iekšpusē).