Mēs strādājam, lai jums ir ērti iegādātie Strider balansa velosipēdus un to aksesuārus. Pasūtot preci, izvēlieties vienu no maksāšanas metodēm:

Skaidras naudas maksājums – iespējams tikai, ja izvēlaties izņemt preci uz vietas mūsu noliktavā Ogrē. Norādot šo izvēli, saskaņojiet saņemšanas laiku zvanot pa tālruni +371 29467713 vai e-pastā info@striderbaltic.lv

Bezskaidras naudas maksājums – noformējot pasūtījumu, varat izvēlēties kādu no bezskaidras naudas maksājumiem:

  • Bankas pārskaitījums – pēc pasūtījuma apstiprināšanas, savā e-pastā saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu, kurā būs bankas rekvizīti, uz kuru veikt pārskaitījumu par pasūtījumu.
  • Naudas pārskaitījumu sistēma – mēs pieņemam maksājumus uz PayPal un un PaySera Noformējot pasūtījumu, norādiet vēlamo maksājumu sistēmu un veiciet apmaksu.

Ņemiet vērā, veicot bezskaidras naudas maksājumu, prece no noliktavas tiks izsniegta tikai pēc tam, kad nauda būs ienākusi mūsu bankas kontā. Veicot bankas pārskaitījumu, norādiet pasūtījuma numuru, lai varam ātrāk apstrādāt jūsu pasūtījumu. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta nākamajā darba dienā pēc preces izsniegšanas. Prece tiek izsniegta kurjeram līdz plkst.13:00, ja apmaksa ienāk vēlāk, jūsu pasūtījums tiks izsniegts nākamajā darba dienā.